Nagy Sándor kaszkadőr nélkül vállalta, hogy kiesik az ablakon A mi kis falunk forgatásán

Sulyok Tivadar kiesett a házának ablakán A mi kis falunk legutóbbi részében: mint kiderült, a karaktert játszó Nagy Sándort nem váltotta kaszkadőr a forgatáson, a szakemberek mindössze tanácsokkal segítették a munkáját, hogyan kell látványosan, de biztonságosan esnie közel két méteres magasságból.

A szereplő egy korábbi epizódban az árokba is beborult a biciklijével, akkor viszont a biztonsága érdeklében egy esésben jártas dublőr vette át a szerepét a szükséges pillanatban. Nagy ezúttal úgy döntött, maga szeretné vállalni a különös körültekintést igénylő jelenetet.

Mint 99 luftballon, úgy estem ki az ablakon

mondta a színész a Fókusznak, a műsorban pedig két kollégája, Lengyel Tamás és Pokorny Lia is megszólaltak: előbbi elárulta, hogy kissé aggódott Nagy épségéért, a színésznő úgy fogalmazott, ő „egészen könnyen elviselte” a látványt.

Nagy Sándor egyébként az elmúlt fél évben 12 kilót fogyott, életmódváltásáról a múlt héten beszélt.

Kapcsolódó
Nagy Sándor 12 kilót fogyott fél év alatt
Elmondta, hogyan sikerült neki.

The post Nagy Sándor kaszkadőr nélkül vállalta, hogy kiesik az ablakon A mi kis falunk forgatásán first appeared on 24.hu.

 Read More

​  

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük